Genel Bilgiler:

Ortopedi ve Travmatoloji bölümü kas-iskelet sisteminin hastalıklarının tanısı, tedavisi ve rehabilitasyonu konularında hizmet vermektedir.

 

Verilen Hizmetler

  • Polikliniklerimizde yenidoğan döneminde kalça çıkığının erken tanısı ve tedavisi için ultrasonografi görüntülemesi ayrıca ayak eğriliklerinin (Pes Ekinovarus) tanı ve tedavisi yapılmaktadır.
  • Yaşlı hastalarımızın eklem kireçlenmesi en son cerrahi teknik ve ekipmanları kullanılarak tedavi edilmekte, hastanemizin fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri ile uyumlu bir şekilde çalışmalar sürdürülmektedir.
  • Çocuk ve erişkinlerin travmalara bağlı kırık ve çıkıkları, her türlü ortopedik hastalıkları ve deformiteleri teşhis ve tedavi edilmektedir.
  • Anabilim Dalımızda omuz, diz, ayak bileği, dirsek, başta olmak üzere her türlü eklemin artroskopik (kapalı eklem ameliyatı) cerrahileri uygulanmakta olup, spor yaralanmaları tedavi edilebilmektedir.
  • Omurga yaralanmaları ve çocuklarda sık görülen skolyoz (omurga eğrilikleri) için her türlü cerrahi işlem Anabilim Dalımızda başarıyla yapılmaktadır.
  • El ve el bileği yaralanmalarına bağlı gelişen; damar, sinir, tendon kesileri ve ortopedik hastalıklara bağlı gelişen el deformiteleri için el cerrahisi işlemleri uygulanmaktadır.
  • Anabilim Dalımızın düzenlediği bilimsel toplantılar, akademik yayınlar ve çalışmalar ile ortopedi bilimine katkıları artarak devam etmektedir.

Doktorlarımız

Ortopedi ve Travm. AD. Başk. PROF.DR. AYDINER KALACI (El Cerrahisi)
Ortopedi ve Travm. AD. PROF.DR. HASAN HALLAÇELİ
Ortopedi ve Travm. AD. PROF.DR. YUNUS DOĞRAMACI ( El Cerrahisi)
Ortopedi ve Travm. AD. PROF.DR. VEDAT URUÇ
Ortopedi ve Travm. AD. PROF.DR. RAİF ÖZDEN
Ortopedi ve Travm. AD. DR.ÖĞR.ÜYESİ İBRAHİM GÖKHAN DUMAN
Ortopedi ve Travm. AD. DR.ÖĞR.ÜYESİ SERKAN DAVUL

Nasıl Randevu Alabilirim?

  • Randevu telefonumuz 0850 840 00 31’i aradıktan sonra 27’ yi tuşlayarak randevu alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden 7 gün 24 saat kesintisiz telefonla randevu verilmektedir.

 

İnternetten randevu almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://mkutiphbys.mergentech.com.tr/mergenTechSbsHastaPortaliIstemci/giris

İletişim:

Aysel Sabuncu Poliklinikleri -Zemin Kat

0326 229 10 00 – 3500